Servis

Obchodní 429/3, Děčín 5, 405 02     Phone: +420 412 501 111     info@silike.cz
logo by   Avione Graphic    css and html design by   miroweb.cz
Nabízíme PROJEKTOVÁ ŘEŠENÍ vyzdívek pecních vozů pro nové závody na základě požadavku dodavatele projektu. Pro stávající provozy nabízíme technická řešení takzvaně na míru. Při návštěvě se seznámíme s konkrétními provozními podmínkami pecního agregátu a požadavky zákazníka. Naše technická řešení respektují jak požadavky na dlouhodobou provozuschopnost, tak i nízkou energetickou náročnost.

Poskytujeme TECHNICKÉ PORADENSTVÍ v oblasti vyzdívek pecních vozů a pecí. Nabízíme společné řešení energetických úspor. V této oblasti vycházíme z dlouhodobých až čtyřicetiletých zkušeností.

V oblasti MONTÁŽE PECNÍCH VOZŮ nabízíme šéfmontáž našimi techniky i vlastní montáž prostřednictvím odborných firem, které mají s našimi vyzdívkami dlouhodobé zkušenosti. V případě potřeby jsme mimo vlastních vyzdívek schopni dodat i ocelové podvozky (šasí).

Montáž pecního vozu Aichach (DE)


Montáž pecního vozu Renče (SLO)


Montáž pecního vozu Hodonín (CZ)


Montáž pecního vozu Jirčany (CZ)


Montáž pecního vozu Louisville (USA)


Montáž pecního vozu Lukovit (BG)


Montáž pecního vozu Winnenden (DE)


Montáž pecního vozu Sighisoara (RO)


Na dodávky vyzdívek pecních vozů poskytujeme odpovídající garance. Naše starost o námi dodané produkty však nekončí uplynutím potvrzené záruční doby. Dle potřeby zákazníka dodáváme náhradní tvarovky a v případě potřeby i urychleně provoz navštívíme.